Vybraná kategorie:

 

2016/17 5.B Pololetní ples

 Pololetní ples

 A už je to tady!!!! Pololetní vysvědčení a ples.

 Celý leden tým dívek trénoval svůj cup song, aby s ním mohly vystoupit na plese. Trénovaly tak nakažlivě, že se k nim přidaly ještě další dívky a dokonce i dva chlapci. Ty chválím za statečnost.

Na ples jsme dorazili do kulturního domu. Viděli jsme pěkná vystoupení ostatních tříd , zatancovali jsme si mazurku, polku, valčík a nějaké další tance. Byla pánská i dámská volenka. A nakonec bylo i vystoupení naší třídy. Děkuji Ondrovi Seehákovi za krásné provedení skladby Ave Maria od J.S. Bacha  na violoncello , Evě Ngyenové a Majdě Tesařové za  zahrání skladby Tři králové na akordeon a týmu jedenácti odvážných za cup song.

Posledním bodem na programu bylo vysvědčení. Všem, kteří prospěli s vyznamenáním, ještě jednou gratuluji a do druhého pololetí přeji celé třídě hodně štěstí a úspěchů.

 

                                                                                   Mgr. Hana Štípková