Vybraná kategorie:

 

2016/17 III.B Vysvědčení a pololetní ples

Mně se moc líbilo, když zpívala Nelča Zámková písničku od Evy Farne a písničku Pátá. Pak mě vyzval k tanci Vláďa a tančili jsme spolu. Také se mi líbilo, když jsme tančili Sněhuláčka, i když jsme tam udělali malou chybu. A nejlepší na konec…dostali jsme vysvědčení. Baruška C. Mě se ples líbil. Líbila se mi písnička V.B Macarena, a ještě písnička II.B Pátá, zpěv Nelinky. Já jsem byl v bílém saku s černou kravatou. Na závěr jsme na pódiu dostávali vysvědčení. A já jsem měl samé jedničky. David Ples, který byl včera, se mi moc líbil. Líbilo se mi vystoupení Pátá a vystoupení na ukončení plesu. Když jsem vyzvala kluky k tanci, tak mě odmítli. Pak jsem vyzvala spolužačku, ta přijala, a pak jsem tančila i s paní učitelkou Kocifajovou. Na konci plesu se rozdávalo vysvědčení. Klárka B. Mně se nejvíc líbilo vystoupení páté třídy, jak se tam střídaly písničky a jak děti tancovaly. Já jsem si zatančil s Vandou a tanec jsem si užil. Filda P. 31.ledna jsme měli pololetní ples. Já jsem tancoval s Kubou a bolely mě nohy. Potom jsme všichni udělali vláček. Péťa Ď. Ples se mi moc líbil a nejvíc se mi líbilo vystoupení I.A a V.A. Já jsem předváděl ukázku KARATE se svým kamarádem Péťou. Ale tancovat se mi nechtělo. Nakonec se rozdávalo vysvědčení. Tom G. Mně se ples moc, moc, moc líbil. Nejvíce se mi líbilo, jak Nela Zámková zpívala. Zklamalo mě, že když jsem vyzvala Tomáše k tanci, tak mě odmítnul. Zatancovali jsme si polku, valčík a mazurku. Naše vystoupení se nazývalo Sněhulák. Nakonec jsme dostali od paní učitelky vysvědčení. Nela Mně se ples moc líbil a líbil se mi tanec V.A. My jsme tancovali tanec Sněhuláka. Naší třídě se ples určitě moc líbil. A na vysvědčení jsem měl 2,2 a samé 1. Jakub P. Moc se mi ples líbil. Každé vystoupení bylo jiné. Na ples jsem přišla v černočervených šatech a sandálích. Vanda Ples byl krásný a moc se mi líbilo vystoupení V.B a I.B a bylo moc, moc a moc zábavné. Já jsem si zatancoval s Péťou Ď. a Nelinkou S. A na závěr bylo krásné vysvědčení. Kuba T. Moje zážitky z plesu Mně se líbilo vystoupení I.A a ještě V.A a V.B. Myslím, že naše vystoupení se lidem líbilo a vrcholem bylo krásné vysvědčení. Matěj M. 31. ledna jsme měli pololetní ples. Hodně se mi líbily tance, které si připravily třídy. Vládík K. Mně se líbilo představení I.B. Potom jsem tančila s mým bratrem. Patricie F. Ples se mi moc líbil. Všechna představení byla moc krásná. Nejvíce se mi líbila představení V.A, V.B a IV.A. My jsme měli představení Sněhuláček. Já jsem tancovala s Anetkou a s Verčou. Trochu jsme to popletly a pořád jsme do někoho vrážely. A na závěr bylo vysvědčení. Měla jsem samé jedničky. Anežka R.