Vybraná kategorie:

 

2016/17 1. A Vánoce ve škole

 VÁNOCE VE ŠKOLE

Společně strávené Vánoce s paní učitelkou a spolužáky? Sešli jsme se v 17 hodin ve škole a za pomoci rodičů jsme si odnesli do třídy spacáky, karimatky, polštářky….. Pak jsme se začali proměňovat v anděly. Vyrobili jsme si andělská křídla a jako andělé jsme odcházeli do jídelny ke štědrovečerní večeři. Po večeři nastal čas na vánoční zvyky – rozkrajování jablíček, pouštění skořápek po vodě, házení botou, mazání medem, stání na sekyře… Jen na koledy už nezbyl čas, všichni jsme spěchali ke stromečku. Po rozdání dárečků jsme se spokojeně uložili do spacákových pelíšků a společně jsme se podívali na vánoční pohádku. Dlouho jsme nemohli usnout, takže ranní vstávání bylo náročné. Vánoce ve škole se nám velmi líbily, s tak početnou „rodinou“ jsme je ještě nikdy neslavili.

Žáci 1. A