Vybraná kategorie:

 

2016/17 VIII.A Mikulášská nadílka osmé třídy

 Mikulášská nadílka

Je 5. prosince a do školy mají dorazit čerti, andělé, ale hlavně Mikuláš. V dnešní době se opravdoví andělé špatně shánějí. Čerti také moc nevylézají, protože se bojí lidí a Mikuláš se musí připravovat na odpoledne. To bylo důvodem k rozhodnutí, že anděly, čerty a Mikuláše budou dělat někteří z žáků naší školy. Jenže jak takové děti najít? Je třeba, aby to byly děti ze všech nejhodnější, nejzodpovědnější a taky nejochotnější. Naštěstí, jednu třídu takových dětí na škole máme a to je zrovna ta naše, 8. A. Zhostili jsme se tedy rolí známých z Mikulášské tradice a vydali jsme se postrašit, pobavit a odměnit naše spolužáky. Všichni se báli. Děti se bály, učitelky se bály, pan ředitel se bál. Kdo se bál, tak ten se pak i smál a kdo se smál, tak ten i něco dostal. A ten kdo se chystá zlobit, tak ať si to rozmyslí, protože přijdeme příští rok znovu.

Mefistofeles