Vybraná kategorie:

 

2016/17 1. A Masterchef

MASTERCHEF

              Po roce jsme si opět přišli porovnat síly v kuchařské soutěži „Masterchef“. Pomyslná laťka byla opět o trochu výš. V menu se podávaly tři chody, předkrm, hlavní chod a dezert. Rodiče i děti byli rozděleni opět do čtyř skupin. Vyzbrojeni dobrou náladou, spousty potravin a důležitých tajných ingrediencí se všichni pustili s chutí do vaření. Hned po zaznění startovacího signálu se školní kuchyňka proměnila v kuchařské závodní pole. Pokrmy všichni dokončili ve stanoveném čase. Na řadě byla porota, která se tentokrát vyzbrojila další posilou v podobě poroty dětské. Bodování bylo velmi obtížné, neboť všechny pokrmy byly vynikající. Nakonec všechny skupiny obsadily 1. místo, za které děti získaly diplom a poukaz na výběr hračky v Dráčiku. V pondělí po vyučování jsme společně vyrazili do obchodu, aby si každý ze soutěžících vychutnal zaslouženou výhru.

Mgr. Alena Muchová, tř. učitelka