Vybraná kategorie:

 

2016/17, VII. A, Sportovní den

 Výlet na Bublavu

VI. A, VII. A a VII. B

                Nový školní rok se ZŠ Dukelská rozhodla zahájit zcela netradičně. Místo sezení v lavicích jsme se vydali na pochod na Bublavu. V 8:00 hodin byl sraz před školou. Prošli jsme Kraslicemi až k Severce a vyšli na Zelenou Horu, odkud naše cesta vedla přes louky a les, převážně do kopce. Když se naše třídy přibližovaly k Bublavě, okolo cesty jsme sbírali suché dřevo na oheň. Na Bublavě bylo určené místo na opékání buřtů. Měli jsme tu čas, a tak nám dovolili hrát různé hry, opékat buřty a někteří unavení odpočívali. Poté jsme vyrazili nazpátek. Cesta okolo sjezdovky, lesa a louky byla krásná, pokračovala okolo tisovského hřbitova až do kraslických sadů. Počasí nám přálo, a tak vše vyšlo podle plánu. Spokojeně jsme se vraceli domů.

                                                                 Tereza Šimečková, Oleksej Melnyčenko  - VII. A

ZŠ Dukelská