Vybraná kategorie:

 

2016/17 5.A Fantastická literatura

 Fantastická literatura

Rok se sešel s rokem a my už zase míříme do knihovny. Jsme ve věku, kdy jsme schopni se vžít do fantastického světa, do rolí zajímavých postav a prožívat s nimi jejich příběhy. Již jsme přečetli Alenku v říši divů, Nekonečný příběh, Karlíka a továrnu na čokoládu, Harryho Pottera, Malého prince a mnozí z nás četli ještě další fantastické příběhy. Proto si pro nás paní knihovnice připravila povídání na toto téma. Dozvěděli jsme se o dalších knihách s touto tematikou, zavzpomínali na jiné příběhy. Vyplnili jsme zajímavé pracovní listy a zjistili, že o fantastické literatuře toho již víme poměrně hodně, ale ještě toho musíme spoustu přečíst.

                                                                                                       Mgr. Michaela Kajabová