Vybraná kategorie:

 

2015/16 Výstavka Karel IV

 Výstavka věnovaná výročí Karla IV.

Za pomoci vybraných materiálů - ze soukromé sbírky bývalého kronikáře pana V. Kotěšovce -  jsem připravila pro všechny zájemce o historii malou výstavku, která je věnovaná významnému výročí narození Karla IV. Dozvíte se zde i zajímavosti, které se týkají povýšení Kraslic na město.                                                                                                                                               Se svými žáky – teprve druháčky - jsem výstavku navštívila, vyprávěla jsem jim zajímavosti ze života Karla IV. a děti byly nadšené.

 Výstavka se nachází v přízemí přístavby školy (u jídelny). Všichni budete vítanými hosty.

                                                                                            Mgr. L. Botlíková, ZŠ Dukelská, Kraslice