Vybraná kategorie:

 

2015/16 4.A Masterchef

 MASTERCHEF VE 4. A

Suroviny, dobrou náladu, zástěru, čepici a můžeme začít. Čtyři maminky si vylosovaly do týmu každá tři děti. Skupiny si zvolily pokrm dle vlastního výběru a děti se s chutí zapojily do práce. Krájely, škrabaly brambory, strouhaly… Když přicházela porota, všechny týmy již měly své pokrmy hotové. V porotě zasedli vedoucí odborného výcviku Aleš Vlček, slečna Eva Kukalová, ředitelka městské knihovny Ing. Jana Obstová, starosta města Kraslice Roman Kotilínek a ředitel ZUŠ František Stůj. Postupně ochutnali a ohodnotili všechna jídla. Rozhodování ale neměli vůbec snadné, všechny pokrmy byly velmi povedené. Nakonec rozhodla výrazná chuť „buřt guláše“ a tento pokrm vyhrál první místo. Ostatní skupiny získaly stejný počet bodů. Kapitánky týmů převzaly ceny a pak už jsme se všichni společně vrhli na vše, co zbylo.

Mgr. Alena Muchová, tř. učitelka 4. A