Vybraná kategorie:

 

2014/15 5.B Jak jsme zhodnotili výlet

JAK JSME ZHODNOTILI VÝLET

(Chyby ponechány záměrně.)

Výlet byl dobrej, protože se mi líbila Pravčická brána a tam jsem si koupil suvenýry. Večer jsme dali učitelce dárky, protože měla narozeniny a pak jsme zmokli a byla párty v dešti.                     (Libor)

 

Ten výlet na Pravčickou bránu byl hezkej. Líbil se mi ten kopec. A moc jsem se na výlet těšil.            (Michal)

 

Třídní výlet se mi moc líbil, i bobřík odvahy. A hry, který připravovali rodiče a učitelky. A s celou třídou jsme nadšeni, že se dárek od nás paní učitelce líbil.                   (Zuzka)

 

Na výletě se mi nejvíc líbila Pravčická brána a bobřík odvahy atd. Ale nejvíc se mi líbilo, že jsme byli skoro všichni pospolu.           (Petr)

 

Výlet se mi moc, moc líbil. Ale nejvíce se mi líbila Pravčická brána a paní učitelky narozeniny.            (Dana)

 

Bylo to hezké. Dali jsme paní učitelce album. Bylo to určitě lepší, než celý rok. Úkoly byly také dobré a ještě jsme projeli velká města, takže to stálo za to.                     (Oliver)

 

            Výlet byl úžasný. Byly jsme na Pravčické bráně, kde jsme se rozhlíželi po okolí. V kempu byl bazén, jenže v sobotu začalo pršet a byla bouřka. Když přestalo pršet, byla strašidelná cesta. Na konci byly buřty, pak jsme šli spát. Uklízeli jsme chatky. Byla to fuška.                      (Viky)

 

V pátek 12.6.2015 jsme přijeli cca v 17.00 hodin do kempu. V sobotu 13.6.2015 jsme šli na Pravčickou bránu a potom jsme projeli na lodičce. Viděli jsme sochy hada, draka, E.T., slona, lva a nakonec byl vodopád. Na Pravčické bráně jsme měli pěkný výhled. Bylo to moc a moc nádherné.                        (Karolína)

 

Školní výlet se mi moc a moc a moc líbil. Na bobříku odvahy jsem si úplně vyřvala hlasivky. Cesta na Pravčickou bránu byla strašně dlouhá, ale přežila jsem to, mám i malý suvenýr (turistickou známku). Poprvé jsem spala na palandě.  S holkama jsme se bály zhasnout, protože tam lezli hnusní pavouci. Moc se mi tam líbilo.       (Nina)

 

Moje cesta:  Náhodou to začalo dobře. Když jsme projeli všechny tři vozidla, které nás mají dovozit k penzionu s chatkama, no zkrátka jsem si užil. Zažil jsem tady super věci.                      (Dominik)

 

Tenhleten výlet byl cool. Byla jsem trošičku unavená a bolely mě nohy, ale jsem ráda, že jsem mohla jet na výlet s paní učitelkou a se třídou 5.B.              (Monika)