Vybraná kategorie:

 

2014/15 Lyžařský výcvik - závěr

  Tak už je po lyžáku. Počasí nám vyšlo úplně parádně, a kdybychom tam zůstali jen o jeden den déle, tak jsme zažili neskutečný déšť.  Ani to by však nevadilo, protože jsme se naučili lyžovat tak dobře, že i v dešti bychom byli ti nejšikovnější.  Jinak jsme trénovali natolik pilně, že jsme byli lepší, než naši instruktoři a to je co říct. Jediné v čem na naše instruktory nemáme, je to, jak jim to sluší a jak jsou hezcí.  Nevím proč, ale jeden den vznikl boj o hůlky a všichni se snažili vytrhnout hůlky svým kamarádům, to je ostatně vidět na fotografiích.

Po návratu do školy jsme si všimli, že vypadáme mnohem lépe, než ti co tu místo lyžáku seděli a učili se. Je zajímavé, jak vám těch pět dní na lyžích vylepší vzhled. Doufám, že se takhle zase někdy sejdeme a zalyžujeme si, abychom byli zase o něco hezčí a spokojenější lidé.