Vybraná kategorie:

 

2014/15 Lyžařský výcvik - 3. den

 Tak zase další ubyli, někde jsou a nikdo neví kde. To, že se ztratila ta holka, co tu jedla sušenky, co jí nepatřily, to se nedivíme. Tu si určitě vzal čert. Ráno pěkně mrzlo a tak někteří přišli o prsty. Hned ale vylezlo sluníčko a tak jim ty prsty zase dorostly, ale i tak to bolelo. Všichni už jezdí na vleku a nikdo nešlape a vůbec vypadáme velmi profesionálně. Přidala se k nám i paní učitelka na hudebku a jsme jezdili a zpívali. Škoda, že nevzala piano, to by bylo ještě lepší. My bychom zpívali a ona by jezdila na tom pianě, ale to piano by asi ten vlek stejně nahoru nevytáhl. Na konci byla soutěž „Kdo je rychlejší s lyžemi na nohou“. V životě bych nevěřil, jak veliké rozdíly mohou být mezi námi ve fyzické kondici. Tato spravedlivá soutěž ukázala, že zatímco někteří byli už dávno na svých místech, tak ti s chatrnou kondicí se plazili po zemi a trvalo jim ještě hodně dlouho, než si stoupli mezi své hůlky.