Vybraná kategorie:

 

2014/15 Lyžařský výcvik - 2. den

 2. den a už dva členové jsou pryč. Všichni říkají, že jsou nemocní a že je zase uvidíme, ale já hluboko v srdci vím, že jsou určitě mrtví, protože se ztratili a umrzli někde v lese. Ať je to tak nebo tak všichni jsme z toho byli špatní a tak jsme se fotili jenom zezadu, jak je vidět na obrázkách. To nás ovšem neodvedlo od toho, abychom se dál zdokonalovali v jízdě na prkénkách. V průměru jsme omezili jízdu po hlavě na pouhých 20 % celkového času. Jo a taky někteří soutěžili v akrobatických disciplínách a docela jim to šlo. Nejlepší byla Natka s Péťou, ale to jen proto, že prý nacvičují jízdu na ski již několik let. Co se týče kvality secvičených konfigurací, tak nejlepší byl brutální akvabel v podání Pít, Vandička a Honza. Tak zase zítra a doufejme žádné další oběti.