Vybraná kategorie:

 

2014/15 Čarování pro prvňáčky

 Čarování pro prvňáky

Vánoce jsou časem kouzel a čarování, a protože již začalo adventní  období, pozvala nás paní učitelka Trohemčuková na kousek čarování ve škole.

Připravila pro nás kouzlení s vodou, která měnila svou barvu, nafukování balónku, aniž by do něj musela dýchat sama, malou sopku a dokonce i vznik látky, která se podobala třeba zubní pastě pro slona. Nevíme, jak  se to stalo, ale dokonce nám  někdo nechal  u paní učitelky neviditelný vzkaz, který nám odčarovala a mohli jsme si přečíst, pro kterou třídu byly tajemné síly ochotny paní učitelce v kouzlení pomoci.

Sice to bylo čarování spíše chemické, moc se nám líbilo a paní učitelce za něj  děkujeme.

                                                                                                                  Žáci prvních tříd, ZŠ Dukelská