Vybraná kategorie:

 

2014/15 8.A Sportovní den

 Sportovní den na Bublavě

Na začátku tohoto školního roku jsme se vydali pěšky na Bublavu. Jedna skupina šla přes Zelenou horu a druhá přes Tisovou. Po cestě jsme sbírali houby, které byly téměř na každém kroku. Na Bublavě jsme se posilnili buřty, hráli různé míčové hry nebo jen tak odpočívali. Na cestu zpět jsme se vyměnili se druhou skupinou a vydali se na cestu do Kraslic.  Cesta domů byla lepší, protože jsme šli celou dobu z kopce. Také počasí nám přálo. Bylo velmi teplo a slunečno. Po výletě jsme byli všichni příjemně unaveni, ale spokojení s pěkně stráveným dnem. Děkujeme moc učitelům, kteří pro nás tento krásný výlet připravili.

 

                                                                                  Natálie Hamatová, VIII. A