Vybraná kategorie:

 

2014/15 1.C První den ve škole

První den ve škole – 1.C Konečně se děti dočkaly – probudily se do deštivého rána, ale všechny vesele pospíchaly poprvé do školy. Tady už jsem je očekávala ve vyzdobené třídě. Na úvod jsme se vzájemně představili a prohlédli jsme si dárečky – rozvrh hodin, pastelky a dřevěné počítadlo. Pak jsme si povídali o tom, co si přinesou druhý den do školy. Na pátek - bude Rytířský den – si mohou připravit kostým rytíře nebo princezny. Naše třída 1. C bude třídou veselých SMAJLÍKŮ, proto jsme se naučili krátkou říkanku : My jsme malí smajlíci, úsměv máme na líci. A na závěr naší první hodiny, jsme si nafoukli balonky se smajlíky. Děti mi přinesly kytičky a sladkosti – za které moc děkuji – a pak už všichni odcházeli spokojeně domů. Třídní učitelka 1.C - Mgr. Lenka Botlíková