Vybraná kategorie:

 

2013/14 Naši fotbalisté

 Mc Donaldś Cup – okrskové kolo v kopané – 1. st

Tak jako každým rokem jsme se opět zúčastnili soutěže v kopané - Mc Donaldś Cup. Nastoupili jsme s chutí a elánem vyhrát, co se dá. Malé děti spolu hrály v sestavě – Kuba Křížek, Ondra Sehák, Šimon Mucha, Tomáš Nguyen, Patrik Pololánik, Klárka Novotná, Terezka Elízová, Roman Vlček – poprvé. Přesto se nebáli vrhat se do bojů o každý míč. Umístili se na pěkném 3. místě. To Roman Hesoun, Filip Horvát, Pavel Hruška, Ondra Šulák, Dominik Sedláček, Míša Toth, Míra Truhlář, Hugo Krotil jsou ostřílení fotbalisté. Neprohráli ani jeden zápas. V poslední minutě posledního zápasu při skóre 1: 0 se štěstí otočilo na stranu soupeře a kluci dostali gól na konečný stav zápasu 1 : 1. Umístili se na krásném 2. místě. Už teď se těšíme na odvetu.      

                                Mgr. Jana Horvátová a fotbalisté 1. st ZŠ Kraslice, Dukelská