Vybraná kategorie:

 

2012/13 4.B Březen - měsíc knihy

 BŘEZEN – měsíc knihy

 

                Na otázku Jaké máte rádi knihy? odpovídaly děti s nadšením: „Dobrodužné,“ „vtipné,“ „napínavé,“ „o zvířatech,“ „obrázkové,“ „historické,“ „o strojích,“ „kde vítězí dobro!“

Literatura obsahuje několik různých žánrů a vše, co nás baví, se dá do nich rozdělit. Dozvěděli jsme se, co znamená sci-fi, co je humoristická literatura nebo o čem píše červená knihovna. Paní knihovnice nám doporučila zajímavé knihy od některých známých i neznámých autorů, přečetla úryvek z Knihy džunglí a my se těšili na další a další knihy, do kterých se budeme moci „ponořit“. 

Hodina utekla jako nic, což pro nás bylo zklamání. Mezi knihami je moc dobře a povídání bylo pro nás natolik inspirující, že už plánujeme další setkání.

 

Mgr. Š. Kuzebauchová, tř. uč. 4.B, ZŠ Dukelská