Vybraná kategorie:

 

2013/14 1.A Předškoláci na návštěvě

 PŘEDŠKOLÁCI Z MŠ BARVIČKA – 1. A

Týden před zápisem do prvních tříd se k nám přišli podívat budoucí prvňáčci z MŠ Barvička. Seznámili se se školou, přivítali se svými kamarády, kteří už půl roku navštěvují první třídu, přinesli každému žákovi krásnou záložku.

Prvňáci naučili předškoláčky píseň Zima je tu, ukázali jim, jak umí číst a počítat. Děti ze školky nezůstaly vůbec pozadu, zapojily se do výuky, jakoby tu nebyly poprvé. Hlásily se, psaly na tabuli písmena, porovnávaly čísla. Nakonec vypracovaly samostatnou práci, kdy spojovaly čísla od 1 do 20. Všichni předškoláci si odnesli velikou pochvalu i sladkou odměnu.

Děkujeme za návštěvu a těšíme se na vás v září v ZŠ Dukelská.

                        Prvňáci a Mgr. Jana Horvátová