Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.B Pololetní ples

 POLOLETNÍ PLES 4.B

 

Pololetní ples – tradice? Ano. Od první třídy míváme při vydávání pololetního vysvědčení ples. Je plesová sezóna a my se prakticky učíme společenskému chování. To ale neznamená, že by náš ples byla nuda. Tancovali jsme od začátku do konce. Až do únavy. O hudbu se nám postaral opravdový DJ – DJ Šlahoun. Během přestávek jsme soutěžili i s maminkami, které s námi soupeřily o různá taneční ocenění.  Nejlepším a nejvytrvalejším tanečníkem se stal, jako každoročně, Oliver Votoček. Ten měl ale tentokrát velkou konkurenci v Milošovi Van Congovi, Davidu Sedláčkovi a Dominiku Špácovi. Mezi dívkami nebylo téměř rozdílu a všechny byly úžasné a okouzlující.

Moc děkujeme panu Miklemu z firmy Hilzinger, že nám poskytl prostory pro konání našeho plesu.

tř. uč. 4.B Mgr. Š. Kuzebauchová

ZŠ Dukelská