Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.A Pololetní ples

 POLOLETNÍ PLES

Tančit na plese? Valčík, polka, mazurka - žádný problém. Vždyť to už jsme zkoušeli minulý rok. Letos to ale bylo jiné. Naším úkolem bylo připravit ples pro naše malé spolužáky z prvních tříd. Poprvé dostávali svá vysvědčení, tak jsme se postarali o to, aby byli šťastní a spokojení nejen kvůli krásným známkám, ale také díky zábavnému dopoledni, které jsme si pro ně pečlivě připravili. Rozděleni do skupin jsme si nachystali různá vystoupení. Děti bavili břišní tanečnice, tanečníci, kouzelníci, scénky ze školy, vyrábění vlaštovek, klavíristky, ukázka RC modelů. Všichni jsme se skvěle bavili. Hudbu k tanci i poslechu zajistil pan Cvek, kterému bychom touto cestou velmi rádi poděkovali. Už teď se těšíme na příští rok, kdy si opět připravíme podobné dopoledne pro další prvňáčky.

Žáci 4. A