Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.B Vánoční besídka

 VÁNOČNÍ BESÍDKA VE 4.B

 

Opět přišly Vánoce. Pro rodiče jsme připravili překvapení – básničky a koledy, malou hru s vánočními dárky a hlavně pohádku  O dvanácti měsíčkách.

Když rodiče odešli, přišlo teprve to pravé dobrodružství – Vánoce ve třídě. Štědrovečerní večeře s tichou modlitbou, rozkrajování jablíčka, pouštění lodiček, házení střevíčkem a stoupání na sekyru. A pak … konečně… rozbalování dárků. Tolik pěkného za jediný večer! Nechyběla ani pohádka a i když jsme ji všichni znali, přesto nikdo ve třídě nevydal napětím ani hlásku.

Usnout jsme samozřejmě nemohli, a tak nás paní učitelka napomínala až do půlnoci. Nevyspalí, ale spokojení jsme druhý den vše povyprávěli rodičům.

Přejeme všem alespoň tak pěkné Vánoce, jako byly ty naše. A ty byly super!

Mgr. Šárka Kuzebauchová