Vybraná kategorie:

 

2013/14 1.B Chemické čarování

 Chemické čarování

V pátek 8. 11. 2013 nás pozvala paní učitelka Trohemčuková do své „ čarovné kuchyně.“ Tolik čarování a zaklínadel nikdo z nás ještě neviděl. S otevřenou pusou jsme pozorovali, jak se po smíchání dvě tekutiny zbarví domodra, dofialova a dožluta. Nebo jsme spatřili výbuch malé sopky, hořící kapesník, čarovné kamínky, které jezdí po vodě a prskají, nafukování balonku pomocí prášku a tekutiny a spoustu dalších čarovných pokusů. Ale to nejlepší nás čekalo na konec. Na bílém papíře se po zahřátí nad kahanem objevil nápis 1. B.

Děkujeme paní učitelce Mgr. B. Trohemčukové za pěkně připravené chemické čarování.

                                                                                                          Markéta Pokorná, 1. B