Vybraná kategorie:

 

2013/14 4.B Halloweenské bu bu bu!

 HALLOWEENSKÉ BU BU BU!

 

„Paní učitelko, prosím, oslavíme Halloween,“ slyšela jsem prosby od dětí ve své třídě. Chtěly se opět převléci do strašidelných kostýmů. A já to chápala.

„No dobrá.“ Ačkoli v době Halloweenu byly prázdniny, přesto se bubáci a bubačky sešli. Ani jim nevadilo, že o týden dříve. Opět jsme si zopakovali historii a prapůvod tohoto svátku. Tentokrát jsme se věnovali tradičním halloweenským hrám – ovazovali jsme mumii a četli jsme si strašidelné příběhy, které jsme po halloweensku upravovali. Vyrobili jsme i hroby, kde jsme pohřbívali špatné vlastnosti. A na závěr jsme šli trochu, ale jenom trochu!, postrašit naše prvňáčky. Dali jsme jim ochutnat „červy a žížaly naložené v krvi“ a nechali jsme jim na stole malého kamaráda Bubáčka.

Halloween je legrace. Alespoň jednou v roce se můžeme všichni rádi společně bát.  

Tř. uč. 4.B Mgr. Šárka Kuzebauchová, ZŠ Dukelská