Vybraná kategorie:

 

2013/14 Přespolní běh

 Okresní kolo v přespolním běhu – 8. 10. 2013, Sokolov

 

      V úterý 8. října 2013 se žáci prvního stupně zúčastnili soutěže v přespolním běhu. Jelikož jsme nechtěli nic nechat náhodě, jelo nás celkem 15 – 12 závodníků a 3 náhradníci. Soutěžilo se v kategoriích I. 1. – 3. třída a II. 4. – 5. třída. V každé kategorii závodili 3 chlapci a 3 děvčata. Ani naši náhradníci nepřišli nazmar! Dva z nich nahradili chybějící hráče slavkovského týmu. Jejich plné nasazení a fair play hra zasluhuje VELKOU POCHVALU!

     Ačkoli v Kraslicích svítilo sluníčko, v Sokolově na Baníku panovalo inverzní počasí. To ocenili spíše závodníci než fanoušci, kteří co chvíli vytahovali kapesníky a teplo si vyráběli uměle pravidelným poskakováním. Jelikož jsme dorazili s předstihem, mohli se žáci před samotným závodem ještě rozběhat a rozcvičit. Do samotného závodu dali všichni maximum a ať už jednotlivci doběhli na jakémkoli místě, na všechny jsme pyšní, protože bojovali. Skončili jsme třetí. Třetí od konce (10. místo). Zkrátka – nevidíme sklenici poloprázdnou, ale poloplnou! Navíc jsme pomohli jinému týmu, který se i díky nám umístil na 5. místě. Užili jsme si báječný den plný zážitků, sportu a legrace. A o to šlo! Navíc jsme si přivezli dort, na kterém jsme si všichni moc pochutnali.

                                                                                              Sportu zdar, Lenka Oulovská