Vybraná kategorie:

 

2012/13 3.B Jak jsme se připravovali na akademii

 Jak jsme se připravovali na akademii

Vše naplno začalo po novém roce.  Rodiče už věděli, o čem pohádka bude a jejich úkolem bylo postarat se o naše kostýmy. Na nás zůstala samozřejmě ta nejdůležitější věc, nacvičit pohádku. Denně jsme nacvičovali, zkoušeli a poslouchali rady režisérky – naší třídní učitelky. S blížícím se datem akademie stoupala i naše nervozita (nebo paní učitelky?). Stále stejné příkazy, někdy už zbytečné, nás bombardovaly po celou dobu nácviku. Nahlas! Nestůj! Ukloň se! Nemluv! Dávej pozor! … a pořád dokola. Velkým úkolem také bylo napsat pohádky, které měly být na akademii milým dárkem pro malé čtenáře. Napsali jsme jich bezmála šedesát a každá měla obrázek. Při generální zkoušce se nedařilo snad vůbec nic. Paní učitelka nás uklidňovala (vlastně sebe), že když se zkouška nedaří, vystoupení se povede. A jak to dopadlo? Přece SKVĚLE!!!!!

Za 3.B Mgr. Šárka Kuzebauchová