Vybraná kategorie:

 

2012/13 5.A Beseda s policistkou

 Beseda s Policií ČR

V pátek 8. února 2013 proběhla na naší škole beseda s mluvčí Policie ČR Kateřinou Böhmovou  na téma šikana a kyberšikana. Někteří z nás se s touto tematikou už setkali nebo o ní slyšeli, a tak jsme s velkým zaujetím poslouchali  příběhy z praxe, které nám vyprávěla paní policistka.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Žáci 5. A