Vybraná kategorie:

 

2012/13 3,A Slavnostní ples

 Pololetní ples

Ples zahájil slavnostní nástup chlapců a dívek. Mazurka nás nepřekvapila, ale po zaznění tónů polky jsme se často pohybovali po nohách svých půvabných partnerek. Při soutěži v držení míče mezi čely bojovaly všechny páry tak statečně, že až rychlejší hudba rozhodla o nejvytrvalejších. Nejvíc zábavy jsme si ale užili při soutěži s židlemi, kdy za zvuku hudby všichni tančili v kruhu kolem židlí. Po vypnutí hudby si musel najít místo chlapec a na klín posadit dívku. Vzhledem k touze po vítězství vzali chlapci za vděk i učitelkami. Poslední soutěž probíhala v podobě sólového tance uprostřed kruhu. Některé taneční kreace by nám záviděli i světoví choreografové. Ples ukončilo slavnostní rozdávání vysvědčení.

Alena Muchová, třídní učitelka