Vybraná kategorie:

 

2012/13 3.B Pololetní ples

 Pololetní ples

Slavnostní nástup chlapců a dívek zahájil pololetní ples třetích tříd. Mazurka nikoho nepřekvapila, ale po zaznění tónů polky se tanečníci často pohybovali po nohách svých půvabných partnerek. Při soutěži v držení míče mezi čely bojovaly všechny páry tak statečně, že až rychlejší hudba rozhodla o nejvytrvalejších. Nejvíce zábavy jsme si ale užili při soutěži okolo židlí. Tehdy jsme povolili mravům a za zvuku hudby jsme všichni tančili v kruhu kolem židlí. Po zastavení písničky si musel najít místo chlapec a na klín posadit dívku. Vzhledem k touze po vítězství vzali chlapci za vděk i maminkami a učitelkami. Veselí a rozjaření jsme téměř všichni zvládli sólo uprostřed kruhu. Některé taneční kreace by nám záviděl i choreograf České televize.

Slavnostní rozdávání vysvědčení ukončilo náš dopolední ples.

Mgr. Š. Kuzebauchová - třídní učitelka