Vybraná kategorie:

 

2012/13 1.B Na návštěvě ve školce

 Předvánoční návštěva ve školce

Moc rádi jsme přijali milé pozvání od paní učitelek i dětiček z MŠ U Elektrárny. Vždyť sem plno z nás ještě nedávno také chodilo. Jaké bylo jásání, když při procházení školičkou někteří objevili ještě své výrobky, které teď prostory školky zdobily. A to radostné objetí s p. ředitelkou, p. učitelkou i mladšími kamarády…

Školkováčci pro nás měli připravené vystoupení plné zimních básniček, písniček i tančení. Se zaujetím jsme jejich šikovnost a snahu sledovali a odměnili jsme je velkým potleskem a na oplátku zazpívali a zatančili zase my.

Před rozloučením jsme si vzájemně popřáli veselé Vánoce a vyměnili si vlastnoručně vyrobené dárečky.

                                                        Edita Janková, I.B