Vybraná kategorie:

 

2012/13 4.B Vánoční vystoupení v klubu důchodců

 Vánoční vystoupení pro důchodce – 4.B

Sešel se rok s rokem a my jsme si opět připravili pro „naše“ důchodce krátké pásmo, které se týkalo povídání o narození Ježíška. K tomu jsme zazpívali i několik koled. Všechny děti byly oblečeny do kostýmů – některé představovaly andělíčky, jiné pastýře, Marii a Josefa a byla zde i jedna ovečka.                                                                                            Vystoupení se nám povedlo a sklidili jsme potlesk. Na závěr jsme rozdali vánoční přáníčka, která jsme sami vyráběli. Popřáli jsme všem pěkné Vánoce a slíbili, že se určitě zase někdy při podobné akci shledáme.

                                                                                                                              Mgr. L. Botlíková, ZŠ Dukelská, Kraslice