Vybraná kategorie:

 

2012/13 4.B Byl u nás Mikuláš

 Mikuláš ve 4.B

5. 12. 2012 jsme prožívali „čertovské“ vyučování. Při matematice jsme doplňovali a počítali příklady, které jsme pak nalepovali na připravenou mřížku a vznikl tak obrázek čerta.                                                                                                        Naše spolužačky Sabinka, Sašenka, Kristinka a Baruška si připravily čertovský program, za který dostaly pochvalu. Andílek -  Eliška -  rozdával dětem sladkosti.                                                                                                                       Neočekávaně se u nás objevili i čerti, Mikuláš a andělé z 5. třídy. Věděli vše o našich prohřešcích a my museli slíbit, že se polepšíme. Dostali jsme i malé dárečky.                                                                                                                                              A na závěr vyučování jsme si zatancovali s žáky 2. třídy na čertovskou muziku, poslechli jsme si čertovskou pohádku a byl konec vyučování. Celé dopoledne jsme si hezky užili.

                                                                                                                   Žáci 4.B