Vybraná kategorie:

 

2012/13 3.A MASTER CHEF

 MASTER CHEF VE 3. A

30.11.2012 se ve cvičné kuchyni ZŠ Dukelská konala soutěž třídy 3.A "MASTER CHEF"". Osm rodičů-dobrovolníků bylo rozděleno do čtyř skupin a každá skupina si vylosovala pět dětí-kuchařů. Společně měli za úkol v časovém limitu 1,5 hodiny uvařit jeden předkrm a jeden dezert. Po odstartování soutěže se všichni pustili do práce a kuchaříci se po celou dobu nezastavili (samozřejmě nezapomněli i ochutnávat). Po hodině a půl byly na každém pracovním stole připraveny voňavé předkrmy i sladké dezerty, obojí krásně upravené a nazdobené.

Porota - ve složení p. ředitel Vlček, pí. zástupkyně Říhová, pí. vychovatelka Krupková a pí. třídní učitelka Muchová - si nakonec ze všech těch dobrot nemohla vybrat tu nejlepší, takže vítězové byli úplně všichni.

Za odměnu se opět všichni kuchaříci sejdou - tentokrát jako hosté v restauraci Forte.

Za rodiče Lenka Šimečková