Vybraná kategorie:

 

2012/13 2.A Beseda s ilustrátorem

 BESEDA S ILUSTRÁTOREM A. DUDKEM. – 2. A

Ve čtvrtek 21. 11. 2012 jsme byli pozváni do Městské knihovny v Kraslicích na besedu se známým dětským ilustrátorem Adolfem Dudkem. Takovou krásnou besedu jsme ještě nezažili. Pan Dudek nám ukázal spoustu knih, které ilustroval, kreslil nám na tabuli hádanky, naučil nás malovací říkanky. K tomu předváděl a říkal různé legrácky. Nakonec nám podepsal knihy, které jsme si přinesli. Svými dudky nám pomaloval i obličej. My jsme pro něj měli také překvapení, ozdobili jsme jeho jméno a vytvořili z něj příšerku. Pan Dudek měl z dárku velkou radost. Když jsme se vraceli do školy, od smíchu nás bolely všechny svaly. Bylo to úžasné. Děkujeme.

 

                                                                                  Mgr. Jana Horvátová a žáci 2. A