Vybraná kategorie:

 

2012/13 2.A Halloweenské učení

 HALLOWEENSKÉ UČENÍ – 2.

Halloween neslavíme. Přesto jsme se na tento den připravili a rozhodli se, že se proti temným silám a strašidlům, která se v tento den někde objevují, ochráníme. A to – DOBREM. Vyrobili jsme si hodného bubáčka, vymysleli mu jméno a celý den se s námi učil, chránil a pomáhal . Při ČJ jsme řadili jména bubáků podle abecedy a hledali v dýni, která písmena z české abecedy scházela. V matematice jsme dávali podle správných výsledků lístečky k sobě a vytvořili tím jeden velký obrázek veselých strašidel. V hodině TV jsme celou dobu cvičili s dýněmi (míči), soutěžili jsme a pomáhali si v družstvu.

Celý den se nám vydařil. Naše bubáčky jsme vzali domů a ochraňovali nás i v noci.

                                                                        Žáci 2. A a  Mgr . Jana Horvátová