Vybraná kategorie:

 

2011/12 3.A Noc ve škole

 Dušičky ve III. A

„Hurá, spaní ve škole, to bude paráda!“ Dopoledne jsme si upekli pizzy, sýrové a pudinkové šneky, abychom měli večer co mlsat.  V šest hodin večer jsme se obtěžkáni spacáky, karimatkami a dalšími věcmi sešli ve třídě. Vybalili jsme si přírodniny, sklenice, svíčky a vydali se do dílny vyrábět dušičky a stínidla na svíčky. Při práci jsme si zazpívali písničky z pohádek a pak už jsme se vydali na svítilnami osvětlenou cestu zpět do třídy. Dlouhými chodbami nás celou dobu doprovázely dušičky, které v podobě stínů poletovaly nad našimi hlavami. Ve třídě na nás čekala kouzelnická a hudební představení, která si pro nás připravili naši spolužáci. Pak jsme si společně obklopeni svítilnami zavzpomínali na naše blízké.  Večer jsme završili filmem „Ať žijí duchové“, při kterém jsme spokojeně zavrtáni do svých pelíšků vychutnávali atmosféru kouzelného večera.

Žáci III. A