Vybraná kategorie:

 

2012/13 3.A Hurá do školy

 HURÁ DO ŠKOLY

Sluníčko se probudilo, paprskama zasvítilo, pohladilo kytičky, zvířátka i dětičky. To vše udělalo jen, aby měli hezký den. Takto dopoledne vítali školáci budoucí prvňáčky, kteří se přišli podívat, co zajímavého je ve škole čeká. „Třeťáčci“ si pro děti připravili „kouzelné kaštany“, díky kterým se z nich stali opravdoví školáčci. Společně jsme si povídali o tom, jak vzniká duha a namalovali si na papír její první barvu. Děti si vyrobily sluníčko, odpoledne pak za pomoci rodičů mráček a druhý proužek duhy. Vyzkoušely si práci na interaktivní tabuli, kde poznávaly zvířecí rodinky, počítaly jablíčka, rozeznávaly ovoce a zeleninu. Společná práce nás natolik bavila, že nám ani dětem se vůbec nechtělo domu.

Alena Muchová, třídní učitelka III. A