Vybraná kategorie:

 

2012/13 4.A Cesta za pohádkou

 VÝSTAVA KOSTÝMŮ ZE SERIÁLU ARABELA

V pondělí 15.10. ráno jsme se všichni sešli na nádraží, protože jsme jeli do sokolovského muzea na výstavu o seriálu Arabela. U zámku jsme se nejdříve nasvačili a potom jsme šli do muzea za Arabelou. Moc se nám tam líbilo! Po prohlídce kostýmů jsme si mohli zkoušet oblečky, ve kterých jsme se i fotili. Někdo byl princezna nebo král, jiný voják, vodník, kouzelník. Dokonce si i někdo poležel v posteli jako babička z pohádky O Červené karkulce. Poseděli jsme si v obývacím pokoji u Majerů a návštěvu jsme ukončili zhlédnutím jednoho z dílů seriálu.                                                                                                                                                   Můžete si prohlédnout naše fotografie.

                                                                          Kamila Karbulová a Míra Kavúr