Vybraná kategorie:

 

2012/13 3.B S Arabelou do pohádky

 PROHLÍDKA KOSTÝMŮ ZE SERIÁLU ARABELA

 

Týden před návštěvou výstavy kostýmů v sokolovském zámečku jsme se, my učitelky, těšily snad více než děti. Promítly jsme jim tedy pár dílů a ejhle! Dětem se seriál také líbí! Na výstavě si ukazovaly prstem na rekvizity a obleky a hádaly, které postavě patří. Arabela, Rumburak, pan Vigo a ostatní postavy jakoby oživli. Děti si lehaly do postele pod peřinu místo vlka a čekaly na Karkulku, převlékaly se za vodníka, princeznu, vojáka, podaly ruku Fantomasovi, poseděly v obýváku u Majerů a v truhle staré čarodějnice hledaly zbytky kouzelného pláště.

Všichni jsme si to opravdu užili a na závěr jsme zhlédli zase jeden z dílů tohoto seriálu.

 Nás učitelky hřálo, že pohádky natočené v našem dětství nevyšly z módy.

Mgr. Šárka Kuzebauchová