Vybraná kategorie:

 

2012/13 5.A Indiánský den

 INDIÁNSKÝ DEN

Nový školní rok jsme zahájili jako indiáni. Všichni jsme se v indiánském převleku sešli na zahradě školní družiny, kde nás přivítal náčelník kmene Apačů, a naučili se indiánský pozdrav. Následně jsme se vydali do lesa, tam si pro nás žáci 9. tříd připravili indiánskou stezku. Po splnění úkolů jsme vrátili do školní družiny a naučili jsme se indiánský tanec a vyzkoušeli si plížení, jízdu na „koni“, výrobu indiánských náramků, korálků, ručkování mezi stromy, malování totemů a řadu dalších dovedností, které musí správný indián zvládnout.

Indiánský den se vydařil, doufáme, že i celý školní rok bude také tak dobrý.

                                                                                                                   Žáci 5. A