Vybraná kategorie:

 

2012/13 5.A Naše loučení

 Naše loučení

Pět let uběhlo jako voda a my se loučíme nejen s paní učitelkou, ale i s 1. stupněm ZŠ. Z malých žáčků se stanou velcí žáci, kteří od září přejdou na 2. stupeň ZŠ.

Pozvali jsme si rodiče, pro které jsme připravili malé pohoštění. Paní Černohorská nám upekla krásný, velký a výborný dort, na kterém bylo jméno každého z nás. Paní Jašová přivezla svatební koláčky. Děkujeme.

Žáci Naše loučení

Pět let uběhlo jako voda a my se loučíme nejen s paní učitelkou, ale i s 1. stupněm ZŠ. Z malých žáčků se stanou velcí žáci, kteří od září přejdou na 2. stupeň ZŠ.

Pozvali jsme si rodiče, pro které jsme připravili malé pohoštění. Paní Černohorská nám upekla krásný, velký a výborný dort, na kterém bylo jméno každého z nás. Paní Jašová přivezla svatební koláčky. Děkujeme.

Žáci 5. A

 5. A