Vybraná kategorie:

 

2011/12 8.A Pravěký den

 PRAVĚKKÝ  DEN  V  „ZÁMEČKU“

Opět jsme se společně s setkali s dětmi z Mateřské školky v Lipové ulici – „Zámečku“  tentokráte o  pár  milionů let  nazpět– v pravěku. Pěkně jsme se na to oblékli, aby všichni věděli, v jaké době se nacházíme. Žáci 8.A si převlečení ušili společně s paní učitelkou Jančovou při pracovních činnostech, za což jí patří velký dík. Rodiče pak malým dětem připravili pravěké oblečky doma. Společně jsme strávili krásný den na zahradě školky, kde děti plnily zábavné úkoly – např. si zahrály na archeology a hledaly zkameněliny dinosaurů, pomáhaly hledat dinosaurovi ztracená vajíčka z hnízda a každý si domů odnesl svého vybarveného dinosaura.

                                                                                                                              Mgr. Bohumila  Trohemčuková