Vybraná kategorie:

 

2011/12 4.A Den Země

 DEN ZEMĚ

27. dubna jsme si připomněli Den Země. Přivítalo nás krásné letní počasí, a tak jsme hned ráno mohli vyrazit na zahradu školní družiny, kde pro nás byla připravena spousta zajímavých disciplín. Vyzkoušeli jsme si třídění odpadu, první pomoc, k čemu nám slouží naše smysly a řadu dalších zajímavostí. Po vydatné svačině jsme se vydali podle mapy na stezku, kterou nás provázel Ferda Mravenec. Cestou jsme plnili úkoly, jejichž řešení jsme zapisovali na připravené papíry. Ti nejlepší z nás dostali od paní učitelky sladkou odměnu. Všechno se nám moc líbilo, a proto se těšíme na další podobné setkání.

                                                                                                                                                Žáci 4. A