Vybraná kategorie:

 

2011/12 6.B Maškarní rej

 Maškarní rej 

        Dne 20.3.2012 se naše třída společně se žáky 2.stupně zúčastnili netradiční akce - maškarního karnevalu, který se konal v jídelně naší školy.

Každý si přichystal nějakou masku a musíme říct, že téměř každý se snažil být originální. Celá přehlídka začala diskotékou v maskách. Samozřejmě že jsme jen netančili, ale také jsme soutěžili v různých disciplínách. Například vybraní žáci běhali kolem kuželů, pak si sedali na balónek a prásk!. Líbila se nám také soutěž o nejrychlejší snědení preclíků, které byly zavěšeny na niti. Zlatým hřebem zábavého dopoledne bylo vyhlášení nejpracnějších, nejoriginálnějších a nejhezčích masek. I učitelé se převlékli do zajímavých masek. Nejvíce žáky zaujala maska paní učitelky Jitky Laubové a pana učitele Morávka.

Celý program se nám moc líbil a přáli bychom si, aby se někdy v budoucnu opět opakoval.

 

                                                                       Monika Kratochvílová a Isabela Krupková, žákyně 6.A