Vybraná kategorie:

 

2011/12 7.A, 7.B Lyžařský výcvik - den pátý

 

Sláva i škoda. Dnes byly závěrečné závody, to je super, ale zároveň to znamená, že končí lyžák. Závodů se zúčastnil každý, kdo to na lyžáku vydržel až do pátku. Pro někoho to bylo možná trochu těžké, ale jak se říká, když ze slalomu nemáte strach, tak je to slalom pod vaše možnosti.  Pro někoho to byl úplně první slalom v jeho životě a o to více je třeba hodnotit, že nikdo neodmítl jet a každý dojel celý závod. Jeden závodník dokonce spadl čtyřikrát, a přesto dokázal projet se ctí cílovou brankou. Škoda jen, že v 8. Třídě není také lyžák, určitě bychom zas šli.

Výsledky slalomu:

Dívky:

1.     1.  Pavla Oudesová

2.      2.  Kateřina Prýmasová

3.      3.  Barbora Rauová

Chlapci z druhého družstva:

1.      1.  František Osvald

2.      2.  Milan Fojtík

3.      3.  Jaroslav Anděl

Chlapci z prvního družstva:

1.     1.  Tomáš Barták

2.      2. Erik Martínek

3.       Martin Diviš

Společná fotka a fotky ze závodu jsou opět přiloženy.