Vybraná kategorie:

 

2011/12 7.A, 7,B Lyžařský výcvik - den první

 Dnes 6. 2. 2012 začal lyžařský výcvik tříd 7. A a 7. B. Na vlek se v kolem deváté hodiny dostavilo 19 odvážných účastníků. Mráz byl jak na Sibiři, proto jsme museli odložit začátek na 10.00, kdy se díky slunci oteplilo na přijatelných -12°C. V deset jsme vyrazili na svah. Neboť jsme mládež ovlivněná rozvojem počítačů, počítačových her a sociálních sítí, pouze 8 kusů mělo nějakou zkušenost s lyžováním. Všichni ostatní se cítili jak Neil Armstrong, když poprvé učinil krok na měsíci, neboť tak i oni udělali první krok v lyžařské výzbroji na sněhu. Jejda ono to klouzalo a ujíždělo a neposlouchalo a vůbec se to chovalo tak nějak divně. Závěr dne: jedno lehce pohmožděné koleno – doufáme, že se nám Klárka brzo uzdraví, několik lehce pohmožděných sebevědomí a několik lehkých šílenství způsobených prudkostí svahu. Vše hezky  zdokumentováno můžete vidět na přiložených obrázcích.