Vybraná kategorie:

 

2011/12 2.A Vánoce ve škole

Vánoce ve škole

Oslava Vánoc o trochu dřív? Spát ve škole? To bude skvělé, říkali jsme si všichni. Rodiče obtěžkáni spacáky, polštáři a batohy přivedli natěšené děti do školy.
Začali jsme povídáním o Ježíkovi, děti poslouchaly vyprávění, ani nedutaly. Zdobení stromečku jim potom šlo jako po másle. Následovalo prostření slavnostního stolu, což nám všem dalo dost zabrat, ale výsledek stál za to. Pod talíř šupinu, na talíř ňaminu a dobrou chuť, hlavně nevstávat od stolu!!! Po večeři hurá ke stromečku. Ještě si zazpíváme koledy a jde se rozbalovat. Každý pod stromečkem našel svůj dáreček. Tak, teď zhasnout a bude pohádka. Všichni s údivem hleděli na promítačku. Když se objevil první obrázek, netušili, odkud se vzal. Pak už ale v tichosti sledovali pohádku. Po pohádce vyčistit zoubky a šupky dupky do pelíšku. Všichni byli plni zážitků, takže dlouho trvalo, než usnuli. Za chvíli se ozval budíček. Pohled na mžourající děti, které přemýšlí, kde to vlastně jsou, byl velmi zajímavý. Hop ze spacáku, za chvíli jsou tady rodiče. Všechno zabalit a je konec. Byly to moc pěkné „dřívější Vánoce“, děkujeme Ježíšku.