Vybraná kategorie:

 

2011/12 2.A,B Na Ježíškově cestě

JEŽÍŠKOVA CESTA 5.12.2011

                Přijeli jsme na Boží Dar a vystoupili jsme z autobusu. Šli jsme na poštu a tam jsme dostali Ježíškův zápisníček. A pak jsme se vydali k Ježíškovým pomocníkům. Na stanovištích jsme plnili různé úkoly. Vše jsme zvládli na jedničku a moc se nám to líbilo. Po další návštěvě pošty jsme jeli autobusem zpátky domů. Celý výlet byl moc krásný a těším se, že za rok pojedeme znovu.
                Děkuji za krásné zážitky.
Klárka Vlčková
V pondělí jsme jeli autobusem na Boží Dar. Vystoupili jsme z autobusu a vydali se na ježíškovu cestu. První byla zastávka u Větrule, druhá byla u Netopýrka Pírka. Třetí zastávka u Hvězdulky a čtvrtá u Ťápuli. Potom jsme se vydali za Pořádníčkem a pokračovali za Poštístkem a pokračovali do cíle k Ježíškovi.
Oliver Votoček
Když jsme šli Ježíškovou cestou, bylo tam hodně sněhu. Ve sněhu rádi jsme si hráli na babu. Také jsme si hráli na kulovanou. Po cestě stály domečky a v každém domečku jsme měli úkol. Na konci naší cesty jsme si dostali nadílku.
Dany Luhovskyj
Nejdřív jsme se potkali u pekárny Lepič. Potom přijel autobus. Cesta trvala dlouho a když jsme tam přijeli, bylo tam hodně sněhu. Tak jsme šli do kopce a já myslela s Bárou, že padneme. Zatím ostatní byli už u paní učitelky a tam už plnili úkoly. Splnili jsme úkoly a šli zpátky. Pak jsme všechno odevzdali. Pak si některé děti koupily něco. Přijel autobus, pak jsme udělali dvojice, pak jsme nastoupili do autobusu a jeli domů.
Verunka Galová
Byli jsme na výletě Ježíškova cesta. Péťovi ulétl deštník. Bylo tam hodně sněhu a foukal silný vítr. Na zastávkách jsme plnili úkoly a došli k cíli, kde nás čekalo překvapení. Dalekou cestu zvládly všechny děti i paní učitelky.
Karolínka Hrubá