Vybraná kategorie:

 

2011/12 Duhový den

DUHOVÝ DEN

                Co to byl duhový den? Zeptejte se předškoláčků. 20.10.2011 se k nám do školy přišli všichni podívat. Vyzkoušeli si pracovat při hodině se svými staršími kamarády. Vyráběli hračku a podepisovali si své školní práce. Byli ve třídě jednu hodinu a naučili se k tomu všemu i básničku. Vesele odcházeli, ale ne na dlouho. Odpoledne totiž přišli se svými rodiči, aby si hračku dokončili. Přivedla je duhová cestička. Chvíli vyráběli s maminkou nebo s tatínkem a potom honem… Všichni si chtěli vyzkoušet práci s interaktivní tabulí. A jak byli šikovní. Počítání jim šlo samo a poznávat domácí zvířata pro ně nebyl problém. Odpoledne uteklo jako voda a po duhové cestičce se zase všichni vrátili domů. Nám učitelkám zůstala duhová nálada a slibujeme, že na další duhové odpoledne nebudete čekat dlouho.

Učitelky prvního stupně