Vybraná kategorie:

 

2010/11 2.A,B Karneval

 KARNEVAL VE DRUHÝCH TŘÍDÁCH

               

                Na jeden den se druhé třídy proměnily v říši pohádek. Děti uvítaly dvě obrovská mimina s připraveným programem.  „Nyní si zahrajte na učitelky a opravte chybná cvičení.“ Všichni pracovali soustředěně a samostatně.  Jakmile začaly postavičky „nebezpečně ožívat“ , zahráli jsme si karnevalové Riskuj. Kdo vyhrál? No přece všichni.  Po velké přestávce jsme se těšili do tělocvičny. Proběhli jsme překážkovou dráhu a hurá řešit logické úkoly. Děti ani nepostřehly, že se zábavnou formou učí. Vylušti. Přeskoč. Spočítej. Přeběhni. Doplň. Přelez. Mám to dobře?

                Na závěr malé disko. To bylo super! Děkujeme maminkám! A za rok se těšíme na pohádky do třetích tříd.

Třídní učitelka

Šárka Kuzebauchová